Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy soutěže SI Designér?

Cca do 31.5.2018 můžete v Domě u Minuty / Pražském kreativním centru – Skautském Institutu, Staroměstské náměstí 3 (vchod spíš z Malého náměstí), Praha 1, zhlédnout výstavu výsledků soutěže SI designér?

Poslední měsíc a půl se potkávala, vzdělávala, konzultovala a tvořila desítka mladých nadějných designérů. Těch, které jsme ze všech přihlášených vybrali do projektu SI designér?.
Výsledkem projektu nemá být jen vzájemné obohacení, ale finální projekty. A právě ty budete moci sami zhodnotit na vernisáži. Účastníci měli pouze dvě podmínky: vejít se do budgetu a ztělesnit v produktu nejen vizi autora, ale i hodnoty skautingu.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy soutěže SI Designér?