Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy soutěže Jazz World Photo 2015

Do 21.4.2017 bude v 1. patře Italského kulturního institutu v Praze, Šporkova 14, Praha 1 – Malá Strana, přístupná zajímavá výstava soutěže Jazz World Photo 2015.

Výběr 30 snímků různých autorů ze všech koutů světa, kteří se zúčastnili druhého ročníku stejnojmenné soutěže organizované Patrickem Markem, Tomášem Katschnerem a Ivanem Prokopem.

„Představujeme vám Jazz World Photo, celosvětovou soutěž fotografů s vášní pro jazz, blues, funky, world music a příbuzné žánry. Od roku 2014 se v rámci soutěže snažíme najít nejzajímavější hudební záběry z uplynulého roku. Bez ohledu na národnost, víru, věk nebo pohlaví fotografa. Stejně tak není důležité zda jde o profesionála nebo nadšeného amatéra. Důležitá je pouze originalita a přitažlivost záběru.
Porota každý rok vybere 30 nejzajímavějších fotografií, které jsou následně vystavovány v rámci putovní výstavy.
Naší snahou je propojit jazzové fotografy po celém světě a představovat tuto oblast fotografie širší veřejnosti v rámci jednotlivých výstav ať už v galeriích nebo v rámci hudebních festivalů a akcí.“

www.jazzworldphoto.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy soutěže Jazz World Photo 2015