Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy soutěže Fotograf roku 2015 ( a vyhlášení vítězů soutěže)

13. 5.-22. 5. / Písecká brána / Fotografie

Do 22.5.2016 bude v Písecké bráně, K Brusce 5, Praha 6, přístupná výstava soutěže Fotograf roku 2015.

13.5.2016 bylo vyhlášeno v Písecké bráně 12 kategorií 15. ročníku největší české soutěže Fotograf roku 2015, kterého se od roku 2001 zúčastnilo už 26 629 fotografů s 344 014 zaslanými fotografiemi. Vítězem kategorie Fotografie roku se stal Bob Gajdoš se snímkem Průlet peklem a absolutním vítězem Milan Fiala.

Fotograf roku je všestranná fotografická soutěž probíhající v České i Slovenské republice. Úspěch každého soutěžícího je závislý na jeho vytrvalosti a fotografické univerzálnosti.

Znalci, fotografové a odborní pedagogové jí už neřeknou jinak než „fotografická formule 1“. Stala se nejen prubířským kamenem desetitisíců soutěžících, ale i dokonalým odrazovým můstkem k fotografické kariéře. Je všestranná, univerzální, vyžaduje talent a schopnost přizpůsobit se každému tématu a jejích dvanáct témat vás po celý rok nenechá spát. Naše úspěšná soutěž, kterou jsme zahájili ročníkem 2001, pokračuje i v letošním roce za partnerské účasti těch nejvýznamnějších firem.

  • 12.témat
  • 12 kategorií (Fotograf roku-hlavní kategorie, Junior, Fotoklub roku, Fotografická škola roku, Video roku, Quick Photo, Fotograf roku v přírodě, Fotograf roku na cestách, Top fotografka, Camera Magna, Video roku, Fotografie roku …více najdete ZDE).
  • 20 NEJLEPŠÍCH SNÍMKŮ Z KOLA V TIŠTĚNÉM ČASOPISU FOTOVIDEO.
  • Celoroční soutěž o velké ceny partnerů soutěže.
  • Průběžné pořadí, galerie, pravidla na www.fotografroku.cz.
  • Facebooková skupina pro fanoušky soutěže ZDE.

Bezplatná registrace do soutěže.

http://fotografroku.ifotovideo.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy soutěže Fotograf roku 2015 ( a vyhlášení vítězů soutěže)