Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy SLAdění – Glass Excellence

Do 24.4.2016 bude v Pražské galerii českého skla, Bartoškova 26, Praha 4, zdarma přístupná první fáze zajímavé výstavy SLAdění – Glass Excellence. Fotky z výstavy a vernisáže: Petr a Zdeněk.

Výstava SLAdění navazuje na mezinárodní přehlídku mladých sklářských výtvarníků Stanislav Libenský Award (SLA). Výstava si klade za cíl zdůraznit rozmanité a neotřelé přístupy v práci se sklem, ale především samotný proces vzniku skleněných objektů, v němž se snoubí řemeslné i umělecké pojetí. Výběr ze soutěžních prací roku 2015 doplní také objekty z ročníků předešlých. Výstavu bude možné vnímat jako retrospektivu samotné soutěže Stanislav Libenský Award. Celého konceptu se kurátorsky ujaly Alena Štěrbová a Gabriela Petrová – studentky Teorie a dějin moderního a současného umění na UMPRUM v Praze.

Výstava bude k vidění s malými obměnami až do konce roku.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy SLAdění – Glass Excellence