Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Rusty Desillusion

Do 7. 11. 2022 bude v podzemí příjemného baru Myslíš?, Skořepka 3, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Rusty Desillusion.

Umělecká iniciativa Rusty Illusions slaví dva roky a spřátelený Projekt LUZ pořádá již sedmou rezavou výstavu. Spojují síly a na měsíc (7.10. – vernisáž až 7.11. – demontáž) si rezervují industry sklep pražského klubu Myslíš?, aby v něm vystavili mnoho fotek rzi, pár zkorodovaných objektů a zejména uvedli komornější koncerty, autorská čtení, performance a amatérská divadla.

Představí se neuvěřitelných 22 vystavujících. Fotky: Jakub Vaněk, Anna Hůlková, Jan Kruml, Linda Shure, Dušan Matuška, Meandry Prostoru Tsl, Klára Černá + Zdislava Murová, Asha R. Acer, Jana Hradilová, Ondřej Krystyník, Stanislav Smrčák, Michael Knoten, Veronika Svobodová, Weronika Bersz-Letki Foto, Petr Kopecký, Zuzana Sadílková, Renata Bulová Strnadová a Karolina Válová, která vystaví i drobné objekty. Koláže máme od Hanele Střapele, Helen Cubova, Lukas Hamacek, další výtvarno od Ada Škvor.

24.10. na tomto večeru představí básnické umění Vojta Vacek, Jakub Vaněk a Karolina premiérově zkusí pásmo Dráty https://fb.me/e/21QEnZt8m
7.11. proběhne slavnostní demontáž spojená s křtem rzivé publikace spojené s projektem Rusty Illusions. Závěrem zarecituje Martina Blažeková https://fb.me/e/1UsjYIIxt a zahraje Úvod do komparatistiky, zvukové těleso, jako host se představí básník Tomáš Hradilík.
Samozřejmostí je vždy info o vystavovaném. Vstup na akce spojené s výstavou je dobrovolný. Otevřeno je denně od 17h, během prohlídky si dejte nápoj, klub Myslíš si to zaslouží.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Rusty Desillusion