Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy RESILIENT / fotografie Marca Gualazziniho

Do 5. 1. 2023 je v Italském kulturním institutu v Praze, Šporkova 14, Praha 1 – Malá Strana (vstup někdy též Vlašská 34), zdarma přístupná velmi zajímavá  a rozsáhlá výstava RESILIENT / fotografie Marca Gualazziniho.

Pořadatelem výstavy je ELEUTHERIA FOUNDATION (prezident Francesco Augusto Razetto, viceprezident Ottaviano Maria Razetto).

Výstava představí uměleckou tvorbu fotografa mezinárodního věhlasu Marca Gualazziniho, vítěze několika prestižních cen (napr. World Press Photo), a to prostřednictvím 53 sugestivních středně velkých až velkoformátových fotografií, které vypráví o jeho cestách po afrických zemích a poukazujících na odpírání základních lidských práv, jímž místní populace trpí.

Pořádá nadace Eleutheria ve spolupráci s Italským kulturním institutem v Praze pod záštitou Velvyslanectví Itálie v ČR a COMITES

Barokní kaple a kapitulní síň IKI

Výstava je přístupná v otevíracích hodinách institutu (s vánoční a novoroční pauzou):

Po – Čt: 10:00 – 17:00

Pá: 10:00 – 13:00

http://www.eleutheria.cz/home.php

https://iicpraga.esteri.it/IIC_Praga/it/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy RESILIENT / fotografie Marca Gualazziniho