Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy PRAGUE ART COCKTAIL

Do 28.8.2017 bude v Galerii u Zlatého kohouta, Michalská 3, Praha 1, přístupná zajímavá skupinová výstava PRAGUE ART COCKTAIL.

PRAGUE ART COCKTAIL představuje osvěžující příležitost pro prezentaci nových talentů známých i dosud neobjevených umělců. Jeho jedinečnost spočívá v rozmanitosti stylů a originálních způsobů tvorby, s kterými seznamuje širokou veřejnost.

Lidská touha po spiritualitě ve všech jejích podobách je základní esencí skutečného umění. Skrze nitro umělce, které se zrcadlí v jeho dílech, se pak toto nehmatatelné vyzařování dotýká všech lidí a obohacuje jejich životy o nový rozměr, nové způsoby vidění světa v jeho každodennosti i mystičnosti a jedinečnosti každé prožité vteřiny.
Arista Art jako první divize pražské společnosti PROSPIRIT s.r.o. si přeje obohacovat evropskou i světovou veřejnost o projekty uměleckých setkáváni tvůrců z celého světa. Prezentacemi jejich výtvarných děl umožnit dialog všech originálních stylů povýšených o nejčistší esenci lidství, o spirituální hlubinu skutečného umění.

PRAGUE ART COCKTAIL představuje osvěžující příležitost pro prezentaci nových talentů známých i dosud neobjevených umělců. Jeho jedinečnost spočívá v rozmanitosti stylů a originálních způsobů tvorby, s kterými seznamuje širokou veřejnost.

Na vernisáži proběhla rychlokresba jedné z vystavujících umělkyň – skvělé Věrky Vybíralové.

Prvního ročníku mezinárodní výstavy PRAGUE ART COCKTAIL ve dnech 1.- 28. srpna 2017 se účastní výtvarníci z několika kontinentů :

 

Lidia Arriagada-Garcia – US

Yara San – JP

Jindřich Hájek – CZ

Miloš Englberth – CZ

Jiří Macht2 – CZ

Paavo Stenius – FI

Monse Pla – ES

Raphael Gindt – LU

Philippa Davin – SE

Ville Pellikka – FI

Lucie Bruchanova – CZ

Olga Chernetska – UK

Henrik Trojan – PL

Lenka Šourková – CZ

Michal Hron – CZ

Marek Gult – CZ

Jakub Kándl – CZ

Jiří Jirsa – CZ

Monika Gründler – CZ

Věrka Vybíralová – CZ

Zuzana Křováková – CZ

More info: www.aristaart.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy PRAGUE ART COCKTAIL