Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy prací studentů Fotografické tvorby školy Michael „Výběr 1“

Do 10.12.2017 bude v Galerii školy Michael, Rašínovo nábřeží 58, Praha 2, zdarma přístupná zajímavá výstava prací studentů Fotografické tvorby školy Michael „Výběr 1“.

Výstava je první přehlídkou tvorby studentů oboru a zaměření Fotografická tvorba školy Michael – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby.

Vystaveny jsou práce ze školního roku 2016/2017. Velká většina prací již reprezentovala školu a byla představena na prestižních fotografických přehlídkách, např. na festivalu Prague Photo.
Zastoupeny jsou práce nejen závěrečných ročníků studia, ale průřez všemi ročníky oboru a zaměření Fotografická tvorba.
Tato výstava je začátkem série výstav školy Michael. Postupně představíme nejlepší studentské práce v oblasti výtvarné, dokumentární a reklamní tvorby. Počítáme s pokračováním této přehlídky i v příštích letech. Na podzim roku 2018 je plánována výstava Výběr 2 ze studentských prací ze školního roku 2017/18.

V plánu máme také výstavy tematicky jasněji ohraničené a vymezené, např. výstavu reklamní tvorby nebo dokumentární tvorby a výstavy ročníkových témat zvolených a vybraných samotnými studenty, které zpracovávají systematicky celý školní rok, jako je např. téma Voda, Oheň, Zvíře, Rostlina.

V. Kozlík, T. Třeštík
Fotografická tvorba
více na www.skolamichael.cz


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy prací studentů Fotografické tvorby školy Michael „Výběr 1“