Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy PostArt

Do 13. 9. 2023 je ve Vnitroblocku, Tusarova 31, Praha 7, přístupná velmi zajímavá výstava PostArt.

Hlavní myšlenkou projektu „PostArt“ je přiblížit mezi lidi kousek jedinečné a pestré tvorby naších talentovaných českých autorů, kteří milují umění a originalitu. Společně s námi našli autoři společnou řeč v tvorbě, která je baví a naplňuje nejen nás, ale i diváky, a která dokáže vyvolat úsměv nejen na tváři, ale i na duši.
 
Výstava PostArt nabízí prostor mezi neúprosným světem nedosažitelného vysokého umění a všudypřítomnou vyžilou komercí. Přináší kousek hodnotného umění, které si může dovolit každý, aniž by ztratilo svou jedinečnost. V bohatém portfoliu PostArtu si jistě každý najde to, co ho osloví.
 
Na výstavě jsou zastoupeny různorodé techniky, formy a žánry, jako kresba, malba, ilustrace, koláže i fotografie, díky nimž každý z autorů, tj. Zuzana Fajkusová, Jindřich Otta, Josef Fajt, Katarína Babecová, Radek Průša, milubee a Marie Kovandová, přispěje svým ojedinělým rukopisem.
 
Tato skupina umělců přináší do výstavního prostoru nesmírnou rozmanitost, která bude jistě inspirovat a obohacovat návštěvníky. Jejich osobitá tvůrčí energie přispívá k bohatství a rozmanitosti současného uměleckého dění. Společně tvoří zajímavou mozaiku výtvarného světa, která nám otevírá nové obzory a nabízí jedinečný zážitek.
 
Vystavená umělecká díla bude také možné zakoupit. Pro více informací ohledně prodeje kontaktujte organizátory na e-mailové adrese: galerie@dudesandbarbies.cz.
Pro více informací o výstavě a umělcích nás můžete navštívit na našem webu: www.postart.cz.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy PostArt