Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy: Poslední rok…

Do 11. 9. 2021 bude ve Vnitroblocku, Tusarova 31, Praha 7, přístupná rozsáhlá a velmi zajímavá skupinová výstava Poslední rok…

… se mnohým z nás nesmazatelně vepsal pod kůži. Řádění toho, jehož jméno se nám už nechce vyslovovat, nabouralo dosavadní prisma stálého světa, ve kterém můžeme důvěřovat naší iluzi základních jistot. Události vnějšího světa ale vždy nastavují zrcadlo vnitřním světům v každém z nás. Prožívali jsme úzkost, vztek, katarzi, vděk, příležitost ke změně, klid…?
Tato výstava se snaží ukázat výtvarné umění rozšířené o jakési „behind the scenes“. Vedle samotného vizuálního vjemu, reprezentujícího vidění světa každého z umělců, nabízí také krátké komentáře, které nám mohou pomoci vidět za díly skutečné lidské bytosti a jejich prožitky během posledního roku. Ty jsou tak různé a jedinečné, jako jsou jedinečná jejich díla, potažmo i oni sami.
 
VYSTAVUJÍCÍ UMĚLCI:
MAXIM
Nika Holúsková
Adam Jílek
Lukáš Havrda
Eva Fajčíková
Klára Sedlo
Marek Ehrenberger
Jožko Barde Murcko
iamRushdog
Lukáš Kania
Zuzana Badinková
JAF 34
Pavel Dušek
David Čáp


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy: Poslední rok…