Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Pomíjivost snů – surrealisté

18. 1.-26. 2. / Galerie Moderna /

Do 26.2.2017 bude v galerii Moderna, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, přístupná zajímavá a krásná výstava Pomíjivost snů.

Galerie Moderna připravila na přelom ledna a února výstavu “Pomíjivost snů“, kterou vzdává hold surrealismu, evropskému uměleckému směru a životnímu stylu, který usiluje o osvobození mysli, zdůrazňuje podvědomí. Snaží se o zachycení snů, představ, pocitů a myšlenek.

Na výstavě se představí autoři jako např.: František Gross, Hella Guth, Adolf Hoffmeister, František Hudeček, Josef Istler, František Janoušek, František Muzika, Ladislav Novák, Stanislav Podhrázský, Jaroslav Puchmertl, Josef Šíma, Jindřich Štyrský, Václav Tikal, Toyen, Jaroslav Vožniak, Alois Wachsman, Václav Zykmund a další.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Pomíjivost snů – surrealisté