Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Polish Urban Art

Do 13.8.2017 bude v Trafo Galllery, Hala 14, Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 13, Praha 7, přístupná skvělá výstava Polish Urban Art.

Z polského urban artu se v posledních letech stal rychle rostoucí fenomén. Street art a graffiti umělci z našeho blízkého sousedství patří mezi světově známá jména a jejich výrazový potenciál je velmi snadno rozpoznatelný, čistý a osobitý.
Na jedné straně jejich styl navazuje na aktuální polskou uměleckou scénu, naproti tomu stále nezaměnitelně vychází z nejradikálnější formy umělecké tvorby a tou je graffii v ulicích.

Výstava Polish Urban Art zahrnuje práce vybraných zástupců polské streetartové scény, jmenovitě:
Bezt (Etam Cru), CekasDaniel ChazmeCzarnobyl, Finer, Kamil Kuzko, Lump, m-city.orgMonstfurNAWERPaweł Ryżko Obrazki, Proembrion,Robert Proch, Sainer (Etam Cru), SEIKONSEPEZbiok Czajkowski.

Kurátor / Curator: Cezary Hunkiewicz (Brain Damage Gallery)Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Polish Urban Art