Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Podmínky nemožnosti I / VII: Ztráta času

Do 24.9.2017 bude v nově otevřené Galerii Kurzor, Dukelských hrdinů 25a, Praha 7, přístupná výstava Podmínky nemožnosti I / VII: Ztráta času.

Vystavují: Vasil Artamonov, Zbyněk Baladrán, Anne-Claire Barriga, Daniela&Linda Dostálkovy, Chto delat, Tomáš Moravec, Jozef Mrva ml., Matěj Smetana, Jan Šerých, Aleksandra Vajd, Lenka Vítková.

Výstava je první částí cyklu kurátorovaného Václavem Magidem Podmínky nemožnosti.

Co to znamená nemít čas? Skupinová výstava zachycuje různé aspekty zkušenosti ztráty času jako jedné z podmínek lidské subjektivity. Už nevzhlížíme k budoucnosti s nadějí, ale obáváme se jí. Kolabujeme při snaze držet krok s překotným tempem změn a zároveň zůstáváme vězet v permanentní přítomnosti. Není jasné, zda čas utíká příliš rychle, nebo naopak stojí, v každém případě nám ale už nepatří.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Podmínky nemožnosti I / VII: Ztráta času