Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Podivuhodná Gruzie

Do 27.7.2018 bude v nonstop výlohové galerii Chodník ve Skleněném paláci, náměstí Svobody 1, Praha 6, instalována zajímavá výstava Podivuhodná Gruzie.

Výstava „Podivuhodná Gruzie“ seznamuje návštěvníky se zemí, která je kouzelně zaklíněna mezi dechberoucími horami Kavkazkého pohoří a břehy Černého moře.

Gruzie uchvátí své návštěvníky přírodní krásou, čistou a hlavně nedotčenou krajinou, prastarými kláštery, milými a velmi pohostinnými lidmi. Říká se, že právě pohostinnost je v této zemi něco jako národní sport. Výborné jídlo, skvělé víno, přátelská pohoda, žádný spěch a stres, to je benefit, kterým se Gruzie může právem pochlubit.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Podivuhodná Gruzie