Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Podivný svět Anny Kočové

1. 2.-28. 2. / Rock Café / Kresba

Do 28.2.2018 bude v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, přístupná zajímavá, krásná a zábavná výstava Podivný svět Anny Kočové.

Divný, podivný až imaginární svět Anny Kočové. Nechává se unášet svými sny, baví ji hrátky se slovy, má ráda někdy břitký humor, jindy jemný dvojsmysl. Ráda kombinuje mnohdy i nekombinovatelné věci dohromady a i barevný svět se pokouší zachytit černobílou perokresbou na papír.

Anna je autorkou únorové obálky Rock Café Zinu.

Anna Kočová pochází z vesnice Hluboš u Příbrami, kam se velmi ráda vrací a čerpá energii z přírody a lesů. Vystudovala SPŠ v Bechyni s keramickým zaměřením, ale věnuje se především detailní perokresbě, ilustraci a grafickému designu. Ve svých černobílých detailních ilustracích, které zde můžete vidět, používá ráda humor, věci více významů, dvojsmysly i trochu ironie. Tvoří si svůj vlastní imaginární svět, který mnohdy spojuje i nespojitelné představy. “Podivný svět” Anny Kočové vám nabízí průřez autorčinou tvorbou za poslední tři roky.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Podivný svět Anny Kočové