Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Pod vodou i nad hladinou (žáci výtvarné dílny DDM Vinohrady)

Do 23.6.2016 bude v Knihovně Antonína Švehly (Zemědělské a potravinářské knihovně), Slezská 7, Praha 2, přístupná výstava Pod vodou i nad hladinou (žáci výtvarné dílny DDM Vinohrady).

Výtvarná soutěž „Pod vodou i nad hladinou“

Výtvarná soutěž pro výtvarné, keramické, foto kroužky, pro kroužky Animato .. kroužky VDV.
Naše téma „Pod vodou i nad hladinou“ je trochu tajemné a možná trochu víc domodra . Zároveň je i hodně široké a nabízí spoustu možných výkladů – co se děje nad hladinou, na vodě i pod vodou ? Když se zamyslíte, přijdete zcela jistě na spoustu dalších možností – ryby, ptáci, pirátské poklady na dně moří, akvária, odvážní potápěči ..

Dům dětí a mládeže Praha 2 je středisko volného času, které nabízí rozmanité zájmové činnosti pro naplnění volného času dětí, mládeže a dospělých. DDM Praha 2 zejména zajišťuje výchovnou, vzdělávací a osvětovou činnost a pořádá akce, soutěže, výlety a tábory.

www.ddm-ph2.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Pod vodou i nad hladinou (žáci výtvarné dílny DDM Vinohrady)