Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy plakátů festivalu Lusofóna

Do 29.1.2021 bude v Portugalském centru, Oettingenský palác, Josefská 6 (vstup z průchodu), v úředních hodinách přístupná zajímavá výstava plakátů festivalu Lusofóna.

Lusófona letos slaví už třinácté narozeniny. Od prvního ročníku se jistě mnohé změnilo, ale ve spoustě ohledech si festival drží své tradice. Záleží mu například na originálním designu festivalových plakátů. Připravili jsme proto výstavu plakátů ze všech uplynulých ročníků, která společně s vystavenou grafikou přinese i nostalgické nahlédnutí do festivalových programů.

Festival Lusófona, který se koná v Praze již od roku 2007, je největším festivalem portugalského jazyka v České republice. Obvykle se koná v červnu, ale letos byl s ohledem na jarní epidemiologickou situaci přesunut na začátek října. Festival organizovaný Portugalským centrem v Praze Camões, I.P. a spolkem Lusofonia Aberta, z.s se snaží být prostorem pro dialog mezi milovníky portugalskojazyčných kultur a veřejností v Praze.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy plakátů festivalu Lusofóna