Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Pavel Fuksa — Posters

20. 12.-30. 12. / Ex Post / Grafický design

Jenom do 30.12.2017 bude v galerii Ex post, Příčná 1, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Pavla Fuksy — Posters. Otevřeno 17-19h. Otevírací dny výstavy:
20.-22.12. a 28.-30.12.2017.

Časopis Computer Arts ho zařadil mezi 30 nejlepších mladých grafických designérů a v roce 2014 a 2016 byl uveden v knize 200 nejlepších ilustrátorů na světě. Na samostatné výstavě Pavla Fuksy představíme vybrané návrhy jeho plakátů, hudebních i dekorativních.

„Fuksa je nadšeným fanouškem estetiky 50. až 70. let, jeho schopnosti digitálně simulovat grafické techniky předešlých dekád dosáhly výstižné lehkosti. Člověk jako by v ruce držel knihu po babičce, nebo našel plakát tátovy oblíbené kapely z mládí, s tím rozdílem, že na této kapele jste byli včera večer. Jejich autor neskrývá zdroje své inspirace, dále tak otevřeně rozvijí rukopisy již zesnulých mistrů Zdenka Seydla, Jaroslava Švába, Jaroslava Sůry nebo Jana Kubíčka.“
— Prokop Bartoníček, Ex Post

Většina plakátů bude o svátcích ke koupi v číslované a signované edici, a to pouze v místním shopu Ex Post.

Pro aktuální informace sledujte Ex Post.
www.expost.spaceFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Pavel Fuksa — Posters