Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy „ON a ONA“ – čeští sochaři a sochařky

20. 6.-5. 8. / Galerie Moderna / Malba

Do 5.8.2018 bude v galerii Moderna, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, přístupná zajímavá a krásná výstava „ON a ONA“.  Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Výstava české plastiky „ON a ONA“ představí na 20 vynikajících českých sochařů a sochařek, jako např.:

Zdena Fibichová, Xénia Hoffmeisterová, Petr Holeček, Miloslav Chlupáč, Věra Janoušková, Jan Koblasa, Karel Nepraš, Zdeněk Palcr, Karel Pauzer, Vladimír Preclík, Hana Purkrábková, Jiří Seifert, Zbyněk Sekal, Čestmír Suška, Jaroslav Válek, Vincenc Vingler, Jan Zelenka, Ladislav Zívr, Jasan Zoubek, Olbram Zoubek.

Smyslem výstavy bylo jasně definovat kvalitu a význam české plastiky v rámci evropského výtvarného umění, a ukázat, jak důležitý je smysl díla a jeho celkové působení.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy „ON a ONA“ – čeští sochaři a sochařky