Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy olejomaleb Josefíny Čejkové: Člověk sám se sebou

22. 1.-9. 3. / Champagnería / Malba

Do 9.3.2019 bude v příjemném podniku Champagnería, Průchodní 4, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Josefíny Čejkové, studentky malby na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni: Člověk sám se sebou.

Výstava s mottem “Člověk sám se sebou” je soubor abstraktních olejomaleb, vycházejících ze světa kolem nás a inspirujících se zejména krajinou a člověkem, který žije ve městě a touží po přírodě. Autorka převážně pracuje metodou automatické malby, hledá náměty kolem sebe a snaží se je propojit se svým vnitřním životem a se svými pocity úzkosti z měst, panelových domů a stístněnosti tohoto světa. Často se inspiruje vážnou hudbou při které její díla vznikají. Mezi své nejoblíbenější autory řadí Beethovena s Bachem. Obrazy vznikají většinou v ateliéru, za hezkého počasí i v plenéru.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy olejomaleb Josefíny Čejkové: Člověk sám se sebou