Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Zuzany Freyja: Príbehy a kryštály a Zuzany Hradilové j.h.

Do 28. 5. 2024 je v Galerii u Zlatého kohouta, Michalská 3, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Zuzany Freyja: Príbehy a kryštály a Zuzany Hradilové j.h.

ZUZANA FREYJA

Je výtvarníčka, dizajnérka a sprievodkyňou svetom kreativity a imaginácie. Svojimi maľbami vyjadruje lásku k životu, k prírode a svetu. Jej tvorba plná farieb a fantázie vnáša do života ľudí optimizmus, radosť a správu o tom, že všetci sme prepojení. Jej diela sa predávajú na Slovensku, v Čechách, vo Veľkej Británii, v Holandsku a Belgicku, vystavuje v Bratislave, Prahe, Benátkach, Ríme, Miláne…

Od roku 2019 pomáha ľuďom slobodne sa vyjadrovať farbami, dôverovať sebe a svojej intuícii nielen počas kreatívneho procesu. Vytvára láskyplný a inšpiratívny priestor pre kreatívne objavovanie a spontánny, hravý a radostný prístup nielen k tvorbe ale aj k životu.

Viedla stovky hodín živých wokshopov a individuálnych výtvarných lekcií. Je autorkou úspešných online kurzov zameraných na prebudenie kreativity a rozpomenutie si na umelca v nás.

Domov

ZUZANA HRADILOVÁ – CRYSTAL ART

https://www.polodrahokamy-sperky.sk/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Zuzany Freyja: Príbehy a kryštály a Zuzany Hradilové j.h.