Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Václava Bednáře

27. 10.-12. 11. / Mánes - výstavní síň / Malba

Do 12. 11. 2021 bude v malé výstavní síni Mánesa (provozuje Galerie Art Concept by Galerie Art Praha), Masarykovo nábřeží 250, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Václava Bednáře.

Václav Bednář (*1974) je velice osobitý a výtvarně velmi nadaný umělec, který se již proslavil v celosvětovém měřítku. Především díky své umělecké textilní tvorbě vytvořil mnoho designově jedinečných kusů oblečení, které mají ve svém šatníku například slavní The Rolling Stones. Jeho díla jsou součástí soukromých uměleckých sbírek newyorských sběratelů. Bednářova nejnovější tvorba přináší velmi hravou a barevně výraznou inverzní malbu na sklo, která vtáhne do svého světa nejednoho galerijního návštěvníka.

Více informací o podzimním programu a novinkách GAC najdete na našich webových stánkách: https://www.g-a-c.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Václava Bednáře