Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Tomáše Němce – Zrcadlo a gauč od maminky

23. 9.-30. 10. / The Chemistry Gallery / Malba

Do 30.10.2016 bude v The Chemistry Gallery, Bubenská 1, Praha 7 (vstup od Vltavy), přístupná výstava obrazů Tomáše Němce – Zrcadlo a gauč od maminky.

Jedná se o výstavu nového unikátního cyklu mužských aktů od malíře Tomáše Němce, jenž je označován za nejlepšího současného koloristu mezi malíři nejmladší generace. Výstava nabídne další sondu do uměleckého vývoje Tomáše Němce, který se po pracech z předchozího období, které zahrnovaly především krajinomalbu a květinová zátiší, nyní již déle než rok zabývá tradiční malbou mužského aktu podle modelu.

Tomáš Němec (*1986) je jeden z nejtalentovanějších současných malířů nejmladší generace. Absolvent AVU z roku 2012 je jeden z nejčitelnějších a nejvýraznějších představitelů silné rittsteinovské školy intenzivního expresivního realismu.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Tomáše Němce – Zrcadlo a gauč od maminky