Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Richarda Nestlera: Artgoeson

1. 6.-31. 7. / Champagnería / Malba

Do 31.7.2020 bude v příjemném podniku Champagnería, Průchodní 4, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava obrazů Richarda Nestlera: Artgoeson.

Vystaveny jsou malby autora převážně z letošní tvorby. Název odkazuje nejen na slogan v sociálních médiích, který se objevil během pandemie pod heslem #artgoeson, ale také na s ním spojenou otázkou o smyslu současné umělecké tvorby v komercializovaném světě a její budoucnosti. Obrazy se opírají o zážitky a témata, které jsou pro naši civilizaci víceméně univerzálně čitelné: Vzpomínky na dětství, bytí a mysl v současnosti, předobrazy budoucnosti.

Richard Nestler, narozen v Německu 1981. Studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v letech 2006 až 2012. Ve své tvorbě se věnuje převážně malbě. Současně žije a pracuje v Praze. 

www.richardnestler.com
 
 
Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Richarda Nestlera: Artgoeson