Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů malířky Ordo Amoris

18. 9.-31. 10. / Artisème / Malba

Do 31.10.2019 bude v design store Artisème a jeho zahradě, Velkopřevorské náměstí 4, Praha 1 (vstup přímo Lennonovou zdí), přístupná velmi zajímavá výstava obrazů malířky Ordo Amoris.

Artisème Vás srdečně zve na právě probíhající výstavu umělkyně Ordo Amoris, jejíž obrazy jsou nainstalovány v obchodě i na zahradě.

Malířka Ordo Amoris (vlastním jménem Ivana Sucháčová) ve svých dílech vytváří vlastní svět, přičemž se snaží čelit naučeným vzorcům myšlení a soustředit se co možná nejvíce na přítomnost. Během výtvarného procesu bedlivě naslouchá svému „já“ a dává tak vzniknout fascinujícím abstraktním obrazům plným emocí. Tvorba Ordo Amoris vyjadřuje svobodný proces tvorby a zachycuje pocity umělkyně, namísto reprodukce reality či komunikace jasně dané myšlenky. Její obrazy je možno zahlédnou v řadě muzeí a galerií v Thajsku a na Bali, či v soukromých sbírkách milovníků umění z Prahy, Londýna, Mnichova, Slovenska, USA, Thajska a Bali. Malířčina díla jsou též součástí přední světové online galerie Saatchi Art.

Výstavu “Living the Truth” můžete navštívit každý den během otevírací doby Artisème – tedy od desíti ráno až do osmi večer.

Přijďte se k nám ponořit do trochy umění! Rádi Vás tu uvidíme a zpříjemníme Vám zážitek sklenkou prosecca či šálkem kávy.

www.ordoamorisart.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů malířky Ordo Amoris