Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Lu Jindrák Skřivánkové a action painting s dětmi

8. 8.-27. 10. / Pracovna / Malba

Do 27.10.2017 bude v Pracovně, Vlkova 36, Praha 3 (vzadu ve sdílené kanceláři), přístupná skvělá výstava obrazů Lu Jindrák Skřivánkové. V rámci vernisáže proběhl action painting s dětmi, který vedla autorka.

LU Jindrak Skrivankova je známá česká vizuální umělkyně. Vystudovala Akademii výtvarných umění v ateliéru Michaela Rittsteina. Na výtvarné scéně se pohybuje od roku 2002, aktivně vystavuje v Česku i v zahraničí. Zajímá ji architektura, krajina, lidské tělo. Jedním z jejích velkých projektů byla cesta do Brazílie po stopách geniálního architekta Oscara Niemeyera. V Brazílii měla také první zkušenost akční malby před čtyřstovkovým publikem za doprovodu českého komorního orchestru Trio Smetana. Vystavovala v hlavnim městě Brasília i v evropských velkoměstech: v Milánu, Římě, Lisabonu a Paříži. Ale jejím srdcovým městem zůstává Praha, kde žije s rodinou a pracuje.

► http://www.lucieskrivankova.com/

***
Autorka vám na výstavě v Pracovně představí obrazy, které jsou vybrány ze souboru děl vytvořených za poslední 2 roky.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Lu Jindrák Skřivánkové a action painting s dětmi