Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů kostýmní výtvarnice a scénáristky Andrey Králové

22. 11.-15. 1. / ECOart SALON ROLLAND / Kresba

Do 15.1.2019 bude v ECOart Salonu Oway, Francouzská 17, Praha 2, přístupná zajímavá výstava kostýmní výtvarnice a scénáristky Andrey Králové.

Andrea Králová, od konce devadesátých let pracuje jako kostýmní výtvarnice a scénografka pro nejrůznější česká divadla, film a televizi. Věnuje se průběžně volné tvorbě, zejména malbě, kresbě a grafice. Svojí uměleckou a profesní kariéru vystavila mimo jiné na zkušenostech získaných ze studijního prostředí. Vystudovala dějiny umění na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a scénografii na Katedře alternativního a loutkového divadla v Praze.

Pro výstavu v prostorách ECOart SALON OWAY si Králová připravila několik uměleckých děl. Jedním z nich je triptych Roční období, ale i další kresby, které jsou spojené s cestou osobní nebo tou cestovatelskou.

ECOart SALON OWAY je kolébka OWAY pro ČR a prostor s holistickým přístupem propojující krásu těla, ducha a mysli. Nabízíme zde našim zákazníkům kompletní sortiment OWAY, řadu školení, eventů a jen tu nejlepší péči a osobní přístup.

OWAY je organická vlasová, synergická tělová a pleťová kosmetika založená na biodynamických principech. Pravidelně pořádáme vernisáže, workshopy či akreditované kurzy.

www.organic-way.cz
www.ecosalonrolland.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů kostýmní výtvarnice a scénáristky Andrey Králové