Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Karolíny Netolické: Ve světle tmy

11. 6.-8. 7. / Galerie Peron / Malba

Do 8.7.2021 bude v Galerii Peron, U Lužického semináře 12, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava obrazů Karolíny Netolické: Ve světle tmy.

Karolína Netolická (*1993) je studentkou pražské Akademie výtvarných umění v ateliéru kresby pod vedením Jiřího Petrboka. V současné době se věnuje především kresbě portrétů. Na svých plátnech nejraději zachycuje rozdíly mezi přírodou a člověkem, pro něhož je příroda jakýmsi ztraceným domovem, o který přišel kvůli svému nedůstojnému chování k ní. Ze všeho nejvíce ji zajímá život ptactva. V roce 2019 vystavovala společně s dalšími studentkami akademie na výstavě Girls, Girls, Girls… v Art & event Gallery v Černé Labuti v Praze. V minulém roce se zúčastnila skupinové výstavy PINK! během Budapest Art Week, která představovala tvorbu 27 začínajících umělců z celého světa. Ústředním motivem výstavy byly různé odstíny růžové coby barvy vyjadřující lásku a soucit.

…..

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: PetrFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Karolíny Netolické: Ve světle tmy