Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Jozefa Gašpierika: Pozorovatel

5. 5.-18. 7. / Hotel Eurostars David / Malba

Do 18.7.2016 bude v Hotelu Eurostars David, Náplavní 6, Praha 1, přístupná výstava obrazů Jozefa Gašpierika: Pozorovatel.

Autor k výstavě píše:

„Motivem mé tvorby jsou hluboké pohledy do jedinečných lidských osobností, které mění svoji náladu jako rozmary počasí, zachycené ve vyjádření výrazu obličeje ženských bytostí. Míchání kontrastu teplých barev s dotekem chladných odstínů, tvoří ve výsledku příjemný pozitivní obraz, který nás přenáší zpět do reality pomocí kombinace nasycených tmavých odstínů a dotváří celkové vnímání emocionální koláže. Zakřivené rohy, silné plovoucí čáry, které ústí do jemných linek propojující různé perspektivy, vytvářející abstraktní proplétání tvarů a vzorů spolu se skrytými významy, které jsou deformovány očima působící jako ústřední body obrazu. Infantilní naivní kubismus, vyjadřující neomezenou emocionální svobodu dětských kreseb, dotváří street art efekt.“

Jozef Gašpierik se narodil 1. listopadu 1983 v Ružomberku, Slovenská republika. Studoval na střední Škole úžitkového výtvarnictva v Ružomberku. Od roku 20004 žije a tvoří v ČR.

http://www.jozefgaspierik.com/

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Jozefa Gašpierika: Pozorovatel