Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Daniely Kuruc

6. 9.-30. 9. / Jindřišská věž /

Do 30.9.2016 bude v Galerii Jindřišské věže, Jindřišská ulice, Praha 1, 3.patro, přístupná výstava obrazů Daniely Kuruc, vítězky 10. ročníku kulturního projektu E-moc-e.

Daniela Kuruc letos obhájila své vítězství v projektu www.e-moc-e.cz z roku 2013. Tehdy vystavila v prestižní pražské galerii Černá labuť spolu s patronem výstavy, malířem Petrem Faltusem.

O autorce:

„Výtvarnice, samouk. Nejraději má práci s olejovými barvami a akvarely. Nejdůležitější jsou pro ní barvy, které vyjadřují atmosféru obrazu.
Začínala výtvarno objevovat již od malička, inspirovala se mnohými umělci, listovala stovkami knížek. Malbu nikdy nestudovala, ale za všechna ta léta malování se z milého koníčku stala její nespoutaná vášeň.“Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Daniely Kuruc