Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Bohunky Waageové

Nejméně do 15. 1. 2023 je v prostorech společnosti Trustworthy Investment, pasáž Černá růže, Na Příkopě 12, 1. patro vzadu (zadní dvorana) přístupná zajímavá výstava obrazů Bohunky Waageové.

V pražské pasáži Černá růže má společnost TrustWorthy Investment svoji reprezentační prodejnu. Nabízí například investiční diamanty, špičkové šperky, mince a medaile, také investiční zlato, stříbro či platinu. V  těchto prostorách se nyní představí i výtvarné šperky malířky a grafičky Bohunky Waageové při výstavě jejích olejomaleb z posledního období.

Bohunka Waageová je svými díly zastoupena nejenom v mnoha galeriích, ale její tvorbu vyhledávají i soukromní sběrateklé a milovníci umění. Je aktivní i ve výstavních sálech, připomeňme například její úspěšnou výstavu Poezie stromů, kterou připravila kutnohorská ArcusGallery v pražské komorní galerii a vinárně U Posledního osoudu. Nedávno dokončila pro ArcusGallery triptych Tři grácie, který bude jistě ozdobou výstavy v Černé růži, a pracuje rovněž na bibliofilii Křížová cesta, souboru grafických listů, které umělkyně provede v leptu a akvatintě.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Bohunky Waageové