Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Anny Karan

Do 28.6.2019 bude v suterénním foyer Divadla Bez Zábradlí, palác Adria, Jungmannova 31, zdarma přístupná v době kolem představení (18:00 – 19:00) nebo po domluvě s galeristou výstava obrazů Anny Karan. Výstavu pořádá agentura Art-Am.

Anna Karan je malířka s celoevropským přesahem. Svá díla vystavovala v Bělorusku, Francii, Německu, Portugalsku, Polsku, Lotyšsko, Italii, Rusku, na Slovensku a samozřejmě v České republice.
Pro její tvorbu je příznačná pestrobarevná škála, exprese a optimismus. Ráda experimentuje a používá nesourodé materiály, kombinuje různé výtvarné techniky, které se jí daří spojovat do ideálních celků. Její vnímání a vidění světa je ovlivněno jejím rodištěm, narodila se v Minsku v Bělorusku, kde vystudovala malířskou akademii a další cesta jí zavedla do Prahy na Akademii výtvarných umění na katedru moderní malby u profesora Michaela Rittsteina.

Prahu si oblíbila natolik, že zde nalezla druhý domov. Tato výstava vám nabízí nové a neotřelé pohledy na notoricky známá místa viděna optikou cizinky s vnímavou duši…Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Anny Karan