Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů Aleše Brázdila: Bohužel pro mě

14. 9.-18. 11. / K 10 Impact Hub Praha / Malba

Do 18.11.2016 bude pro vážné zájemce a po předchozím objednání přístupná v K 10 Coworking, Koperníkova 10, Praha 2, velmi zajímavá výstava obrazů Aleše Brázdila.

Výstava vznikla díky spolupráci s The Chemistry Gallery – mladou dynamickou institucí určenou pro prezentaci děl současných mladých umělců jak z České republiky, tak ze zahraničí.

Výstava představí umělce Aleše Brázdila, který se ve své tvorbě soustředí na figurální téma, kompozice a psychologicky vypjaté portréty. Prostřednictvím malby vizualizuje v počítači vytvořenou podobiznu. Na pozadí intimity svých děl rozehrává hororově psychologickou hru. Postavy Aleše Brázdila mají výraz emocionálního odcizení, jako by se pohybovaly na druhé straně bytí, vznášely se nad životem. Výtvarné metafory Aleše Brázdila jsou součástí jeho manipulace s divákem, který se, jako v hororových filmech, neobává pouze o osud hrdinů, ale také o sebe sama. Absolvent Akademie výtvarných umění v Praze (ateliér Zdeňka Berana, 2009).

Kurátor výstavy: Petr Hájek

K10 Coworking

The Chemistry GalleryFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů Aleše Brázdila: Bohužel pro mě