Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů a kreseb Vrány Klener

29. 5.-21. 6. / Coffee imrvére / Kresba

Do 21.6.2020 bude v příjemné nekuřácké kavárně Coffee Imrvére, Olšanské náměstí 5, Praha 3, přístupná zajímavá výstava obrazů a kreseb Vrány Klener.

Vrána Klener / Veronika Klener

*1985 v Praze.  Autorka o sobě:

Jako dítě jsem pod vedením Josefa Dudka vystavovala na Bienálích malé grafiky a ex-libris,poté jsem vystudovala jsem VŠVH a studovala VOŠ animaci.

Jsem profesionální ilustrátorka a grafička věnující se především užité tvorbě. Spolupracuji již druhou dekádu s českými nakladateli, kromě grafického zpracování tisku tvořím ilustrace pro magazíny, obálky knih, plakáty, komiksy. Ilustruji dětské knihy. Poslední rok se ale navíc vracím i ke klasickým technikám a volné tvorbě a konkrétně v této výstavě je ve složení mých obrazů čitelná moje rozmanitost i roztržitost, láska k detailu i zamilovanost pro skryté pocity v nekonkrétních obrysech či naprosté uvolnění.

Moje poslední práce můžete také nově a již brzy vidět v knihařské dílně Skoba.

Mám tři skvělé děti, dva psy a pět strašilek. Se svým mužem již sedmým rokem vedeme malou rodinnou kavárnu na Olšanském náměstí, kde 6-12x do roka umožňujeme nadějným i nadšeným výtvarníkům vystavovat své práce.

https://vranaklener.weebly.com/

….

Všechny fotky z výstavy: autorka,  z vernisáže: Honza Ch.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů a kreseb Vrány Klener