Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů a kreseb Miloše Vacíka

16. 1.-28. 2. / Divadlo Kalich / Malba

Do 28.2.2018 bude v galerii Divadla Kalich, Jungmannova 9, Praha 1, v době před představeními – a nebo pro vážné zájemce po předchozí telefonické domluvě, přístupná zajímavá výstava obrazů a kreseb Miloše Vacíka.

Na místě k dostání i knihy a dvoj cd Pod hvězdami (vydalo Argo a Supraphon). Na místě vystavené originální ilustrace ke knize.

Mio Vacík (Miloš Vacík ml.) je syn básníka Miloše Vacíka. Narodil se 12. srpna 1969 v Praze, má tři děti. Vystudoval výtvarnou školu Václava Hollara v Praze, od osmnácti let se však věnuje zejména hudbě. Maluje také obrazy; každým rokem je vystavuje v několika galeriích.

Miloš Vacík je jeden z nejrespekto­vanějších domácích hudebníků se zkušenostmi v tak úspěšných hudebních formacích, jako jsou Šum svistu, Sluneční orchestr, které spoluzakládal či ve skupinách Laura a její tygři, Pražský Výběr, Kontraband a Afro-Latin Band.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů a kreseb Miloše Vacíka