Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů a kreseb Davida Pilipa

9. 3.-30. 4. / Kavárna do Větru / Kresba

Do 30.4.2018 bude v Kavárně do větru, Za zahradou 5, Praha 6 (1. blok kolejí Větrník), přístupná zajímavá výstava obrazů a kreseb Davida Pilipa.

David Pilip (*1974), zarputilý samouk bez formálního uměleckého vzdělání, obdivující americkou Pop-art kulturu i moderní evropské umění, byl v 80 letech silně ovlivněn komiksovým světem. Nyní se ve svém tvůrčím životě věnuje různým technikám – perokresbě, akvarelu, kvaši, klasické malbě, písmomalířství, počítačové grafice, sítotisku, tetování i americké retuši.
Pro nadcházející výstavu v kavárně Do Větru vytvořil akvarelové portréty umělců a obrazy na motivy filmů, které má rád. Skromně říká, že nejde o „žádné umění“ a doufá, že snad návštěvníkům kavárny alespoň trochu zpříjemní chvíle v dnes čím dál více pochmurnějším světě.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů a kreseb Davida Pilipa