Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy obrazů a kreseb by Tool Art

Cca do 31.7.2020 bude v kavárně Centrála, Jateční 39, Praha 7, v přízemí i v podzemí přístupná zajímavá výstava obrazů a kreseb by Tool Art.

Jan Ihnatola (Tool Art, *2005) začal malovat asi před 4 lety. 3 roky chodí do výtvarné školy Draw Planet v Karlíně, kde se pod vedením výtvarné lektorky Terezy Šimkové připravoval na přijímací zkoušky. Je v posledním ročníku ZŠ Strozziho na Invalidovně a od září nastoupí na Střední uměleckou školu Václava Hollara. V loňském roce maloval obraz v rámci Žižkových Mezidvorků pro second hand Přestupní stanice na Žižkově, který zaměstnává lidi žijící na ulici a dává jim tak druhou šanci. Nejčastěji používá akryl na plátně a tuš v grafikách. Baví ho linoryt. Rád maluje postavy v komiksovém stylu.

Pokud budete mít zájem o některý z obrazů, dejte vědět 🙂

www.instagram.com/_tool.art_

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy obrazů a kreseb by Tool Art