Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Noah Žyla / Polaroidy

1. 2.-31. 3. / Polagraph / Fotografie

Do 31.3.2017 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná výstava Noah Žyla / Polaroidy.

Noah Žyla je fotografem, který se k Polaroidu dostal vlastně náhodou. Jako tiskový mluvčí nadnárodní firmy se zkrátka chtěl zbavit stresu, a tak propadl kouzlu instantní fotografie. A to ve velkém stylu. Má ohromnou sbírku polaroidů, vyzkoušel si všechny možné typy a nafotil ohromné množství fotek.

Od klasických začátků, kdy jsme s Polaroidem a Impossible filmy všichni bojovali, se Noah Žyla vypracoval natolik, že se dnes jeho fotkami můžete skvěle inspirovat.

Na jeho výstavě uvidíte průřez jeho tvorbou a na vernisáži vám osobně ukáže a popíše svůj polaroidový svět a svoji cestu k co nejlepším snímkům.

Noah Žyla je prvním fotografem, jehož fotky vystavujeme v rámci naší snahy ukázat co fotí lidé na české polaroidové scéně – ne profesionální fotografové, ale spíše nadšenci, kteří dokázali svoje snímky vypiplat k dokonalosti – a my za ty roky v Polagraphu jejich cestu bedlivě sledovali.

www.polaroidlove.cz/vystavyFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Noah Žyla / Polaroidy