Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy New Horizons – Jakub Berdych Karpelis, Ivan Pinkava, Tomáš Medek a Ondřej Přibyl

24. 6.-31. 8. / Kvalitář / Fotografie

Do 31. 8. 2021 bude v Galerii Kvalitář, Senovážné náměstí 17, Praha 1, přístupná velmi zajímavá a krásná výstava New Horizons – Jakub Berdych Karpelis, Ivan Pinkava, Tomáš Medek a Ondřej Přibyl.

Kurátor výstavy: Jan Dotřel

Galerie Kvalitář se v letní sezóně pravidelně věnuje představení autorů se kterými spolupracuje dlouhodobě. Tentokrát Kvalitář salonní koncept expozice transformuje a představí zcela nové formy výtvarného umění a autory, na které se budeme soustředit v budoucnosti.
 
Ve sféře privátních galerií není médium fotografie a sochy uceleně probádanou oblastí, což vytváří skvělou možnost obě tyto disciplíny podrobit dlouhodobému zkoumání. Metaforický název výstavy – New Horizons je odvozen od sondy určené k průzkumu transneptunských těles, nejvzdálenejších oblastí sluneční soustavy a obecně novým a doposud neprobádaným vodám lidského poznání.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy New Horizons – Jakub Berdych Karpelis, Ivan Pinkava, Tomáš Medek a Ondřej Přibyl