Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy „New Design“

Zhruba do 15.3.2017 bude v kapli Italského kulturního institutu, Vlašská 34 (někdy vchod Šporkova 14), Praha 1, Malá Strana, přístupná výstava „New Design“.

„New Design“ www.new-design.it je projekt pro mladé: již více než osmdesát středních uměleckých škol z celé Itálie se rozhodlo zapojit do této akce, která se soustředí především na šperkařství a jejímž prostřednictvím italské ministerstvo školství (MIUR) a jednotlivé školy dávají možnost mladým talentům naplno vyjádřit jejich kreativitu. Dnes již sedmý ročník „New Designu“ představuje alternativní doplněk klasické výuky, nový způsob, jak propojit studium a tvorbu čerpáním inspirace z přirozeného italského nadání a geniality. Letos tato soutěž rozšiřuje své obzory a po zastávce v nádherném prostředí benátských loděnic míří do střední Evropy, a to rovnou do jejího srdce – do Prahy.

V rámci výstavy „Jewelry New Design“ budete moci zhlédnout výběr vítězných výtvorů ročníku 2016.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy „New Design“