Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy „Naši studenti objektivem Miloše Sedláčka“

Do 31. 3. 2022 bude v nonstop výlohové galerii Chodník – před Skleněným palácem, náměstí Svobody 1, Praha 6, instalována zajímavá výstava fotografií „Naši studenti objektivem Miloše Sedláčka“.

Miloš Sedláček vybral ze svého archivu fotografie studentů, na kterých je zachytil při studiu, ale i ve volném čase při zábavě. 

Galerie Skleňák je výlohová galerie a výstava je díky tomu kdykoli volně a zdarma přístupná. 

Výstavu pořádá Městská část Praha 6 ve spolupráci s Fakultou stavební ČVUT.

Miloš Sedláček vede na Fakultě stavební ČVUT fotografický ateliér. Celý život se fotografií živí jako profesionální fotograf, ať už jde o zakázkovou práci, pedagogickou činnost nebo o práci teoretickou a publikační. Jako fotograf výtvarník má za sebou i bohatou volnou tvorbu. Naposledy se představil velkou průřezovou výstavou v Czech Photo Centre v prosinci a lednu 2022.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy „Naši studenti objektivem Miloše Sedláčka“