Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Naghmeh Khanjani

26. 5.-1. 6. / StellArt Gallery / Instalace

Do 1.6.2016 bude ve StellArt Gallery, Sokolovská 180, Praha 8 – Palmovka, přístupná výstava Naghmeh Khanjani.

Autorka ke své výstavě píše:

Během posledních let se pro mě umění stalo prostředkem svobodného projevu. Již od raného věku jsem tvořila a během posledních let jsem se začala vážně zabývat dosažením toho, co od svých uměleckých prací opravdu chci.
Ve svém závěrečném atelierovém projektu jsem rozvinula své nápady a pracovala na svých dílech soustředěně a s cílem směřujícím ke svým budoucím plánům.
Skáču na koních na mezinárodní úrovni a mám s koňmi velice blízký vztah, žiji s nimi již od svých pěti let, tudíž jsem s nimi strávila většinu svého života. Když jsem byla malá, milovala jsem kreslení a malování, zobrazovala jsem koně jako symbol.
Na druhou stranu, architektura je mým oblíbeným oborem, proto jsem se i ve své závěrečné bakalářské práci rozhodla zpracovat téma koňské anatomie. Pracovala jsem s ideou připodobnění anatomie koně k budovám. Ve všech mých pracech je propojení s koňmi.
Hlavní vliv na mě měl známý španělský architekt
Santiago Calatrava.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Naghmeh Khanjani