Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy mystických obrazů Luny Isis a křest motivačních karet

Zhruba do 30.6.2015 bude v Kávovarně Lucerna, Štěpánská 61, Praha 1, přístupná výstava obrazů umělkyně vystupující pod jménem Luna Isis. Na vernisáži proběhl i křest motivačních karet.

Luna Isis o sobě a své tvorbě:

„Výtvarnému umění se věnuji 28 let. Od pěti let tvořím, vystavuji a ve studiu jsem pokračovala i na střední umělecké škole. Co mi nevyhovuje je kopírovat již jednou zkopírované. Ať je to výtvarné umění, tanec nebo film, vždy mne zajímá především přesah, které se objevuje pozorováním pozorovaného a který vzniká také samotnou tvorbou.

Prostřednictvím výtvarného umění jsem byla schopna pochopit své podvědomí a tak ho i uzdravit. V umění duše jsou zařazeny obrazy, které zachycují životní příběh nebo nějaké jisté psychické rozpoložení.

Schopnost tvořit, dar vytvářet umění je v nás, je tam odjakživa a na vždy. Skrz toto umění dokazujeme a tvoříme realitu svého života. Otázkou zůstává, zda si to v dnešním každodenním shonu dokážeme uvědomit? Tvrdím, že umění a vlastní tvorba je tím nejsilnějším nástrojem k uzdravení nejen sebe, ale i celé společnosti. Umění dokáže spustit i pozitivní změny v celé společnosti, jak jsme nejednou v historii naší země zjistili. Bez našich vizí a jejich realizací by tento svět neexistoval.

Mé obrazy z cyklu Umění duše najdete na www.artisticostores.com.

Proč mystické obrazy a jak to celé začalo? V roce 2007 ke mně přišla vize vytvořit karty, ale jak to u vizí často bývá, neznala jsem cestu, jak se k nim dostat. Trvalo to až do roku 2012, kdy se na Motivačním divadle, které jsem založila spolu s Petrem Huškem, objevil první impuls a ten mne dovedl k namalování první karty.

Stála jsem na pódiu, když se z úst jedné divačky ozvalo, ať zatancuji „Zrození bohyně,“ v ten moment mnou projel blesk a uvědomila jsem si, že se právě zrodila první karta Sisianul a že mám i způsob, jakým karty budou tvořeny. Že budou přicházet sami jako mystické obrazy tímto nečekaným a záhadným způsobem a že je bude psát sám život. A bylo to tak, během dvou let se takové podobné podobné zážitky otiskly do karet. Mé karty v sobě nesou samotný život.

Mystické obrazy si lze osobně prohlédnout po telefonické domluvě. Dále je možné si je i pořídit jako originály do soukromé sbírky. Právě z mystických obrazů jsou také vytvořeny motivační karty Klíč Sisianul.

To, jak motivační karty Sisianul vznikaly, patří k největším dobrodružstvím mého života. Nikdy jsem nevěděla, jaká karta bude následovat. Ale ta mozaika se nakonec skládala sama, mým úkolem bylo jen čekat na další impuls. Až byly jednoho dne dokončeny a jsou tu pro Vás.

Motivační karty Sisianul slouží k ujasnění vašich životních představ a vizí. Pomůžou vám jednat intuitivně a přitom vědomě a velmi vám usnadní vaše rozhodování v životě.

Karty jsou silným nástrojem k sebepoznání a urychlí vaši transformaci. Neměly by chybět ve výbavě každého, kdo na sobě pracuje a poznává svůj vnitřní svět.

Objednávky Motivačních karet Sisanul přijímám na e-mailu luna.isis.inspiration@gmail.com.
Cena: 1 ks 533,-

pro velkoodběratele:
10 ks – 490,-
20 ks – 430 ,-
50 Ks – 350 ,-

Ve své objednávce uveďte jméno a telefon a karty uhraďte na tomto účtu: 2200738981/2010

Osobní předání probíhá v Praze, nebo Vám budou karty poslány na dobírky + poštovné.“

http://lunaisis.cz/

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy mystických obrazů Luny Isis a křest motivačních karet