Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Mixed Messages

5. 5.-31. 5. / Francouzský Institut / Malba

Do 31.5.2016 bude v Galerii 35 Francouzského Institutu, Štěpánská 35, Praha 1, přístupná zajímavá skupinová výstava Mixed Messages.

Univerzita Prague College a Francouzský institut v Praze představují výstavu s názvem Mixed Messages (smíšené zprávy). Jde o výstavu maleb, kreseb a ilustrací lektorů, kteří přednášejí na fakultě umění a designu v oborech Fine Art Experimental Media a Graphic Design.
Výběr uměleckých děl nabízí vzácnou příležitost, jak nahlédnout do rozmanité trajektorie kolektivu fakulty Prague College. Tvořivost a praktikování umění ze strany pedagogů je zároveň výzvou i základní složkou k tomu, aby se studentům dostalo kvalitního vzdělání. Lektoři na fakultě Art & Design pocházejí z více než dvaceti různých zemí světa. Díla, která zde budou k vidění, jsou stejně bohatá a rozmanitá jako lidé, kteří je vytvořili.

Umělci: Martin Zet (CZ), Jessica Serran (CA), Franco Huller (IT), Kelly Hoben (USA), Pascal Silondi (FR), Anvita Jain (IN), a King Vitaman (USA).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Mixed Messages