Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Milana Burši

6. 5.-30. 5. / Kavárna Velryba / Kresba

Do 30.5.2019 bude v galerii kavárny Velryba, Opatovická 24, Praha 1, přístupná v přízemí i podzemí velmi zajímavá výstava obrazů a kreseb Milana Burši.

Milan Burša
…začínal jako fotograf. Docházel 4 roky do ateliéru výtvarné fotografie u pana Halmy. Touha po výtvarném projevu nejen jako pozorovatele ho přivedla ke spojení rytí do emulze, použití tuše či vosku, tedy technika kresby propojená s fotografií. Později ustoupil od fotografie a začal se naplno věnovat malbě – především olejomalbě na sololit. Tvorba je pro něj potěšením i terapií.

Brouk v hlavě je sdružení nadšenců se zájmem o umění a psychologii, které pomáhá umělcům trpícím duševním onemocněním kreativně se vyjádřit a společnosti dozvědět se více o životě lidí trpících duševním onemocněním.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Milana Burši