Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Michala Rapanta: „Hřbitovní kvítí kvete pro všechny“

2. 10.-30. 10. / Topičův salon / Malba

Do 30.10.2019 bude v Topičově salonu, Národní 9, Praha 1, 1.patro, v klubu, přístupná velmi zajímavá a působivá výstava obrazů Michala Rapanta: „Hřbitovní kvítí kvete pro všechny“.

Divoký expresionista a jeden z nejvýraznějších malířských talentů z řad nastupující generace představí svou rozsáhlou sólovou výstavu v prostorech levého křídla Topičova salonu. Jeho tvorbu jsme mimo jiné mohli vidět i na začátku roku v Salmovském paláci Národní galerie v rámci výstavy „Možnosti Dialogu“ v konfrontaci s německým velikánem Franzem Westem.

K příležitosti výstavy v Topičově salónu bude představena nová velkoformátová litografie, která bude mít na vernisáži svou premiéru. V průběhu konání výstavy je pak plánován i křest vůbec prvního autorova katalogu, na kterém spolupracoval i Otto M. Urban, či několikanásobný laureát ceny o Nejkrásnější knihu roku, grafický designér Štěpán Marko.

Výstavu zde pořádá tým Galerie Dolmen.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Michala Rapanta: „Hřbitovní kvítí kvete pro všechny“