Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy METAL

Do 31.7.2020 bude v knihkupectví Xaoxax, Krymská 29, Praha 10, přístupná hustá výstava METAL.

Jakub Hrdlička, Vojtěch Jasanský, Tomáš Mitura, David Kukoľ, David Dolenský

Lebky, vybuchující lebky, čerti, draci, lidé ve zbroji a kytary kterými se dá někomu setnout hlavu. Loga, která přečtete jen stěží, na pozadí plném šumu ze staré kopírky. Přehnané koláže všeho co leze z pekel a nejtemnějších koutů. Ilustrace na které nahý a oběšený hořící kostel vylézá z hrobu a zároveň sóluje na elektrickou kytaru. A přes tohle všechno burácí metalová hudba.

Výstava prací pěti českých a slovenských ilustrátorů a grafiků, kteří vytváří loga, plakáty, obaly desek, trika, nášivky a jiné artefakty pro metalové kapely domácí, zahraniční i vlastní – Sněť, Bahratal, Kükëk, Vole. Jakub Hrdlička a Vojta Jasanský aka duo Děda Myšinka, Tomáš Mitura aka Blond from Vole, David Kukoľ alias Serus a David Dolenský v Xao vystaví oltář metalové hudby výběrem svých žánrových prací za poslední dobu.

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy METAL