Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Magdaleny Šlajchové a Anety Šebelkové: Prostorografie

Do 3.7.2015 bude v Prototypu, Sekaninova 16, Praha 2, přístupná zajímavá výstava Magdaleny Šlajchové a Anety Šebelkové: Prostorografie.

Kooperativní instalace Magdaleny Šlajchové a Anety Šebelkové volně protéká výstavní konstrukcí a expanduje do širšího prostoru galerie, kde se mění v obytný prostor.

Magdalena Šlajchová sestavuje objekty z fragmentů nalezeného nábytku. Charakter použitého materiálu, který s sebou nese romantický pocit nostalgie, nám potom v interakci s výstavní konstrukcí představuje objekty v různých významových rovinách, jako exponát, jako nábytek, jako kuriozitu… Aneta Šebelková používá tento interiér jako vlastní výstavní prostor. Fotografie míst, které tady zanechává, jsou charakteristické svou nehybností a vyprázdněností mezi dějem minulým a budoucím.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Magdaleny Šlajchové a Anety Šebelkové: Prostorografie