Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy: Magdalena Urbanová / AQUA22

Do 30. 11. 2022 bude ve Vinotéce 2 deci, Americká 39, Praha 2 – Vinohrady, zdarma přístupná převážně v podzemí (a i v přízemí vzadu) zajímavá prodejní výstava obrazů Magdaleny Urbanové: AQUA22. Otevřeno denně 14:00 – 23:00.

Aktuální výstava AQUA22 je již druhou autorčinou prezentací ve 2 deci Vinohrady. V loňském roce byl představen průřez tvorby za posledních pět let, především z lockdownových období. V roce 2021 velkou část prezentované tvorby zaujímaly olejomalby a akryl na plátně, akvarelů bylo vystaveno jen několik kusů.
 
Současná výstava je naopak zaměřena pouze na nové malby akvarelem, velká část z nich je větších rozměrů. Představena bude zcela nová kolekce 22 děl, které vznikly v roce 2022. Nejnovější obrazy jsou malovány granulujícími akvarely, z nichž část je vyrobena z pravých minerálů a autorka je s nadšením objevila teprve před několika měsíci. K vidění bude také několik metalických akvarelů z předchozího roku.
 
https://www.magdalenaurbanova.cz/
 


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy: Magdalena Urbanová / AQUA22