Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy LIM: Art for your life

9. 1.-3. 2. / Kavárna Velryba / Malba

Do 3.2.2018 bude v galerii kavárny Velryba, Opatovická 24, Praha 1, přístupná v obou patrech výstava LIM: Art for your life.

LIM již od dětství tíhla k poznávání hlubšího smyslu života, věnovala se různým formám umění a intuitivně při tom rozvíjela spirituální techniky při práci s léčivou energií. Umění ji vždy učilo pochopení sebe sama. Dnes svoje dovednosti předává všem, kteří jsou její inspiraci otevřeni. Propojuje umění s mystikou a osobním rozvojem. Mystický symbolismus je uměleckým pojetím a názvem projektu, kterému se autorka LIM věnovala v letech 2012 až 2017, vytvořila dohromady 80 obrazů s mystickou tématikou. Přestože se projekt Mystického symbolismu prostřednictvím svých děl začal materializovat v roce 2012, vzniku jeho kořenů si je autorka vědoma již o čtyři roky dříve. Náhlá inspirace a s ní související vnuknutí daly vzniknout souboru motivačních karet nazvanému Klíč Sisianul.

ÚvodFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy LIM: Art for your life